סיור טעימות בעיר העתיקה

סיור טעימות בעיר העתיקה

סיור הטעימות בעיר העתיקה בירושלים נמשך 4 -5 שעות. ניתן להאריך את הסיור ולכלול בו חלקים של <<עיר בסבך>>. בתום הסיור או במהלכו ניתן לשלב ארוחת צהרים בעיר העתיקה או מחוצה לה. עלות הסיור אינה כוללת את הטעימות.

העיר העתיקה בירושלים מהווה מרכז קולינארי עשיר ומגוון. בסיור הטעימות נכלול מקצת מן הטעמים האופיניים לה. נעצור ליד מוכר הכעך (הבייגלה) הירושלמי ונבצע טעימה ממנו כשהוא טבול בזעתר ריחני – זה כבר משהו אחר. רגעים ספורים לאחר טעימות הבייגלה ניתקל בוודאי במוכר המיצים שיציע לנו מגוון מיצים סחוטים טרי-טרי. נמשיך בסיורנו. תוך כדי הליכה ו”נשנוש” נשמע את סיפורי העיר העתיקה, מאבקים ואינטרסים, מי נגד מי ולמה… נמשיך לעבר מעוזי החומוס והפלאפל. גם שם נגיעה ותו לא. תחנה חובה – ההוספיס האוסטרי. מעבר לתצפית המדהימה מגג הבניין נשב בגינה ונהנה משטרודל אוסטרי שנאפה במקום על פי מתכון מיוחד מ… וינה. לאחר אתנחתא קצרה בהוספיס נמשיך לעבר גולת הכותרת של המטבח המתוק הערבי – הכנאפה. חמה, מתוקה, טעימה עם טעם של…. עוד.
טעימה קלה ו…. הלאה. נסיים את סיורנו באחת מחנויות התבלינים הפופולאריות שבעיר העתיקה. נוכל לרכוש תבלינים הביתה ונוכל גם לקבל שיעור מאלף על סוגי התבלינים השונים.

Top
דילוג לתוכן